Zajmuję się kompleksową obsługą reklamową w kwestii fotografii oraz filmu małych i dużych firm oraz klientów indywidualnych. Jestem fotografem z zamiłowania i pasji. Fotografia jest nieodłączną częścią mojego życia. Poświęcam jej wiele czasu i wkładam w nią całe swoje serce podczas każdego zdjęcia które tworzę.  Uwielbiam pracować z ludźmi, kreować rzeczywistość na nowo.

Wszystkie projekty są „szyte na miarę” – nie posiadam „standardowej oferty”. Każdy projekt przygotowywany jest na indywidualne potrzeby Klienta. W oparciu o preferencje, cele (marketingowe, sprzedażowe, wizerunkowe) oraz zaplanowany budżet jestem w stanie przygotować perfekcyjną ofertę.

Działam w różnych obszarach – od fotografii biznesowej poprzez kulinarną – na dronowej kończąc. Moje realizacje mają jeden wspólny mianownik, czyli dążenie do perfekcji. W każdym z nich mam odpowiednie doświadczenie. Zajmując się różnymi obszarami fotografii jestem w stanie wykonać każde zlecenie i przygotować kompletny zestaw fotografii dla każdego klienta.


Kontakt
info@adamduraj.pl | tel. 790 639614